Aukcja 18 / 803

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  ŚLĄSK

medal wybity z okazji hołdu Stanów Śląskich w 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo, napis i sygn. AS, Rw: Napis poziomy j.w., FuS 4530, srebro 27,5 mm, 7,25 g.

Numer: 803
Opis: ŚLĄSK. medal wybity z okazji hołdu Stanów Śląskich w 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo, napis i sygn. AS, Rw: Napis poziomy j.w., FuS 4530, srebro 27,5 mm, 7,25 g.
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 100 zł
Ilość odsłon: 880