Aukcja 18 / 743

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal emigracyjny autorstwa A. Barre’ a wybity w 1831 r., Aw: Stojące dwie personifikacje Polski i Belgii ze sztandarem polskim, w otoku napis: TU NE MOURRAS PAS

Numer: 743
Opis: POLSKA. medal emigracyjny autorstwa A. Barre’ a wybity w 1831 r., Aw: Stojące dwie personifikacje Polski i Belgii ze sztandarem polskim, w otoku napis: TU NE MOURRAS PAS; w odcinku MDCCCXXXI i obok sygn. BARRE FECIT, Rw: Napis po- ziomy pod koroną z gwiazdek: A L’ HEROIQUE POLOGNE; u dołu lewek, H-Cz. 3831, brąz 51 mm, 56,93 g, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 130 zł
Ilość odsłon: 649