Aukcja 18 / 744

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa L. Helda wybity z okazji manewrów rosyjsko-pruskich w Kaliszu w 1835 r., Aw: Popiersia Mikołaja I i Fryderyka Wilhelma III w lewo i napis w otoku, u dołu sygn. L. HELD F., Rw: Dwaj wojownicy ze sztandarami na tle obozu wojskowego i napis w otoku: CASTRO CALISIENSIA RUSSO-BORUSSICA, w odcinku: MENSE SEPTEMBRE MDCCCXXXV, H-Cz.10416, Henckel 2063, srebro 33,5 mm, 12,25 g., patyna

Numer: 744
Opis: POLSKA. medal autorstwa L. Helda wybity z okazji manewrów rosyjsko-pruskich w Kaliszu w 1835 r., Aw: Popiersia Mikołaja I i Fryderyka Wilhelma III w lewo i napis w otoku, u dołu sygn. L. HELD F., Rw: Dwaj wojownicy ze sztandarami na tle obozu wojskowego i napis w otoku: CASTRO CALISIENSIA RUSSO-BORUSSICA, w odcinku: MENSE SEPTEMBRE MDCCCXXXV, H-Cz.10416, Henckel 2063, srebro 33,5 mm, 12,25 g., patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1204