Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
696 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Sylwiusz Fryderyk 1668-1697
3 krajcary 1674, Oleśnica, F.u S. 2296, wyjątkowo piękny stan zachowania, patyna.
125 zł
160 zł
697 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Sylwiusz Fryderyk 1668-1697
3 krajcary 1675, Oleśnica, F.u S. 2303, piękny stan zachowania.
125 zł
160 zł
698 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Sylwiusz Fryderyk 1668-1697
3 krajcary 1675, Oleśnica, odmiana stempla, F.u S. 2303.
70 zł
55 zł
699 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Sylwiusz Fryderyk 1668-1697
3 krajcary 1676, Oleśnica, F.u S. 2310, piękny stan zachowania.
125 zł
210 zł
700 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Sylwiusz Fryderyk 1668-1697
3 krajcary 1676, Oleśnica, F.u S. 2310, odmiana stempla.
75 zł
60 zł
701 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Krystian Ulryk 1668-1704
3 krajcary 1696, Oleśnica, F.u S. 2406.
75 zł
702 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Krystian Ulryk 1668-1704
3 krajcary 1702, Oleśnica, F.u S. 2427.
100 zł
110 zł
703 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Krystian Ulryk 1668-1704
1 krajcar 1680, Oleśnica, F.u S. 2368, ładnie zachowana moneta.
100 zł
80 zł
704 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Karol Fryderyk 1704-1744
6 krajcarów 1713, Oleśnica, F.u S. 2464.
125 zł
160 zł
705 Księstwo Oleśnickie - dynastia Wirtemberska / Karol Fryderyk 1704-1744
3 krajcary 1708, Oleśnica, F.u S. 2459.
100 zł
100 zł