Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
690 Księstwo Nyskie biskupów Wrocławskich / Andrzej z Jerzyna 1585-1596
dukat bez daty, Nysa, F.u S. 2563, Fr. 481, złoto, waga 3,50g, bardzo rzadka moneta w ładnym stanie zachowania.
6 500 zł
6 700 zł
691 Księstwo Nyskie biskupów Wrocławskich / Karol Austriacki 1608-1624
3 krajcary 1620, Nysa, F.u S. 2615.
70 zł
692 Księstwo Nyskie biskupów Wrocławskich / Karol Austriacki 1608-1624
3 krajcary 1622, Nysa, F.u S. 2639, rzadka moneta.
125 zł
170 zł
693 Księstwo Nyskie biskupów Wrocławskich / Fryderyk Heski 1671-1682
półkrajcar jednostronny 1681, Nysa, F.u S. 2721.
60 zł
694 Księstwo Nyskie biskupów Wrocławskich / Franciszek Ludwik 1683-1732
15 krajcarów 1693, Nysa, F.u S. 2734.
150 zł
200 zł
695 Księstwo Nyskie biskupów Wrocławskich / Filip Gotthard Schaffgotsch 1747-1795
półtalar 1754, Nysa, F.u S. 2780, rzadka moneta, wyśmienity gabinetowy stan zachowania, piękna stara patyna.
5 000 zł