Aukcja 17 / 881

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  Medale  NIEMCY

medal autorstwa C. Loosa i W. Kullricha wybity z okazji budowy pomnika Fryderyka Wilhelma III w 1878 r., Aw: Popier- sie pary królewskiej w prawo, u dołu sygn. C. LOOS DIR, W. KULLRICH, Rw: Pomnik konny króla i napis w otoku: DEM KÖNIGE FRIEDRICH WILHELM III DIE DANKBAREN RHEINLANDE, w odcinku 1878, Bahrfeldt-Marien- burg 6141, brąz 61 mm

Numer: 881
Opis: NIEMCY. medal autorstwa C. Loosa i W. Kullricha wybity z okazji budowy pomnika Fryderyka Wilhelma III w 1878 r., Aw: Popier- sie pary królewskiej w prawo, u dołu sygn. C. LOOS DIR, W. KULLRICH, Rw: Pomnik konny króla i napis w otoku: DEM KÖNIGE FRIEDRICH WILHELM III DIE DANKBAREN RHEINLANDE, w odcinku 1878, Bahrfeldt-Marien- burg 6141, brąz 61 mm
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-1999
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 180 zł
Ilość odsłon: 950