Aukcja 17 / 858

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  Medale  AUSTRIA

medal autorstwa C. Radnizky' ego z okazji 50- lecia Cesarsko- Królewskiego Towarzystwa Rolniczego w Wiedniu 1857 r., Aw: Wieśniak siedzący na tle zwierząt i sygn. C. RADNITZKY, Rw: W wieńcu dębowym gotycki napis: fünfzig jährige jubelsfeier 1857

Numer: 858
Opis: AUSTRIA. medal autorstwa C. Radnizky' ego z okazji 50- lecia Cesarsko- Królewskiego Towarzystwa Rolniczego w Wiedniu 1857 r., Aw: Wieśniak siedzący na tle zwierząt i sygn. C. RADNITZKY, Rw: W wieńcu dębowym gotycki napis: fünfzig jährige jubelsfeier 1857; w otoku: k. k. landwirschafts gesellschaft wien, brąz 68 mm, 128.02 g., piękna patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 892