Aukcja 17 / 829

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  Medale  POLSKA

medalik owalny z uszkiem na pamiątkę odnalezienia szczątków potomków Jana III Sobieskiego w 1862 r., Aw: Matka Boska w obłokach

Numer: 829
Opis: POLSKA. medalik owalny z uszkiem na pamiątkę odnalezienia szczątków potomków Jana III Sobieskiego w 1862 r., Aw: Matka Boska w obłokach; pod nią klęczący królewicze Jakub i Konstanty Sobiescy, sygn. MK i napis w otoku, Rw: Napis pozio- my: NA PAMIĄTKĘ ODSZUKANIA.... W ŹÓŁKWI W D. 26. CZERWCA 1862, w otoku: WYBITO Z OZDÓB SREBR- NYCH ZDJĘTYCH..., H-Cz.6152, srebro 36 x 27 mm, 8.62 g., wyśmienity stan zachowania.
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 27-02-1999
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 330 zł
Ilość odsłon: 1332