Aukcja 16 / 1133

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W. Trojanowskiego wybity z okazji rocznicy utworzenia Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagielloń- skiego 1900 r., Aw: Siedzący fundatorzy: Kazimierz Wielki, Jadwiga i Władysław Jagiełło i napis w otoku oraz herby Polski. Andegawenów i Litwy

Numer: 1133
Opis: POLSKA. medal autorstwa W. Trojanowskiego wybity z okazji rocznicy utworzenia Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagielloń- skiego 1900 r., Aw: Siedzący fundatorzy: Kazimierz Wielki, Jadwiga i Władysław Jagiełło i napis w otoku oraz herby Polski. Andegawenów i Litwy; sygn. W. TROJANOWSKI, Rw: Herby Krakowa, Uniwersytetu i Akademii Krakowskiej i wokół na- pis: CENTUN LUSTRA VERITATI..., Bogacz 234, 235, brąz 68 mm, 133.38 g.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 786