Aukcja 16 / 1082

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998

medal Adama Mickiewicza i Józefa I. Kraszewskiego, Aw: W okręgu głowa Mickiewicza w lewo i napis: ADAM MIC- KIEWICZ, Rw: W okręgu głowa Kraszewskiego i napis: JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, H-Cz.8107 R3, srebro 30 x 30 mm , 28.89 g., medal autorstwa W.F. Witkowskiego (sygn WFW ) wybity staraniem Michała Monkielewicza w 1885 r. w Warszawie

Numer: 1082
Opis: medal Adama Mickiewicza i Józefa I. Kraszewskiego, Aw: W okręgu głowa Mickiewicza w lewo i napis: ADAM MIC- KIEWICZ, Rw: W okręgu głowa Kraszewskiego i napis: JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, H-Cz.8107 R3, srebro 30 x 30 mm , 28.89 g., medal autorstwa W.F. Witkowskiego (sygn WFW ) wybity staraniem Michała Monkielewicza w 1885 r. w Warszawie
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 1105