Aukcja 16 / 1080

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998

znani profesorowie College de France- medal pamiątkowy autorstwa Borrela 1845 r., Aw: Popiersia Mickiewicza, Micheleta i Quineta w lewo i napis w otoku: ADAM MICKIEWICZ. JULES MICHELET.ADGAR QUINET

Numer: 1080
Opis: znani profesorowie College de France- medal pamiątkowy autorstwa Borrela 1845 r., Aw: Popiersia Mickiewicza, Micheleta i Quineta w lewo i napis w otoku: ADAM MICKIEWICZ. JULES MICHELET.ADGAR QUINET; poniżej sygnatura BORREL FECIT 1845, Rw: Poziomo napis: UT OMNES UNUM SINT.. Joan.C.XVII V.21 ( i wszyscy staną się jednym); w otoku: LA FRANCE ET LES AUDITEURS DU COLLEGE DE FRANCE 1844-1845, H-Cz.5395, srebro 51 mm, 101.97 g., patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1081