Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  MONETY OBCE
Friedrich II Wielki 1740-1786, ort 1751, Królewiec, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł z monogramen .. Friedrich II Wielki 1740-1786, ort 1751, Królewiec, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł z monogramen ..
954 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
Friedrich II Wielki 1740-1786, ort 1751, Królewiec, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł z monogramen królewskim i poniżej litera E i napis w otoku, Schr.928, Olding 180b
200 zł
200 zł
ort 1752, Królewiec, j.w., Schr.934, Olding 181b ort 1752, Królewiec, j.w., Schr.934, Olding 181b
955 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1752, Królewiec, j.w., Schr.934, Olding 181b
180 zł
200 zł
ort 1752, Królewiec, j.w., Schr.935, Olding 181b ort 1752, Królewiec, j.w., Schr.935, Olding 181b
956 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1752, Królewiec, j.w., Schr.935, Olding 181b
180 zł
360 zł
ort 1752, Królewiec, Aw: Popiersie i napis w otoku; litera S w fałdzie rękawa, Rw: Orzeł z monogra.. ort 1752, Królewiec, Aw: Popiersie i napis w otoku; litera S w fałdzie rękawa, Rw: Orzeł z monogra..
957 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1752, Królewiec, Aw: Popiersie i napis w otoku; litera S w fałdzie rękawa, Rw: Orzeł z monogramem królewskim niżej litera E; napis w otoku, Schr.952, Olding 183
180 zł
180 zł
ort 1753, Królewiec, Aw: Popiersie i napis w otoku; litery St w fałdzie rękawa, Rw: Orzeł z monogr.. ort 1753, Królewiec, Aw: Popiersie i napis w otoku; litery St w fałdzie rękawa, Rw: Orzeł z monogr..
958 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1753, Królewiec, Aw: Popiersie i napis w otoku; litery St w fałdzie rękawa, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniżej litera E, napis w otoku, Schr.969, Olding 1..
200 zł
200 zł
ort 1753, Królewiec, j.w., Schr.975, Olding 184a ort 1753, Królewiec, j.w., Schr.975, Olding 184a
959 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1753, Królewiec, j.w., Schr.975, Olding 184a
200 zł
200 zł
960 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
200 zł
270 zł
ort 1765, Królewiec, Aw: Głowa w koronie i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniż.. ort 1765, Królewiec, Aw: Głowa w koronie i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniż..
961 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1765, Królewiec, Aw: Głowa w koronie i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniżej litera E, w otoku napis, Schr.1015, Olding 196a
180 zł
180 zł
ort 1752, Wrocław, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniżej liter.. ort 1752, Wrocław, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniżej liter..
962 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1752, Wrocław, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem królewskim, poniżej litera B i napis w otoku, Schr.1455, Olding 293a
250 zł
220 zł
ort 1754, Wrocław, j.w., Schr.1460, Olding 293.b ort 1754, Wrocław, j.w., Schr.1460, Olding 293.b
963 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1754, Wrocław, j.w., Schr.1460, Olding 293.b
250 zł
260 zł
ort 1755, Wrocław, j.w., Schr.1461, Olding 294 ort 1755, Wrocław, j.w., Schr.1461, Olding 294
964 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1755, Wrocław, j.w., Schr.1461, Olding 294
300 zł
240 zł
ort 1756, Wrocław, j.w., Schr.1464, Olding 294 ort 1756, Wrocław, j.w., Schr.1464, Olding 294
965 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
ort 1756, Wrocław, j.w., Schr.1464, Olding 294
300 zł
390 zł
talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w .. talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w ..
966 Brandenburgia-Prusy / Wilhelm 1861-1888
talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w otoku napis, Thun 266
250 zł
200 zł
talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270 talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270
967 Brandenburgia-Prusy / Wilhelm 1861-1888
talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270
300 zł
290 zł
półtalar 1580, Aw: Dziki człowiek z kagankiem, w polu data i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa pod.. półtalar 1580, Aw: Dziki człowiek z kagankiem, w polu data i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa pod..
968 Braunschweig-Wolfenbüttel / Julius 1568-1589
półtalar 1580, Aw: Dziki człowiek z kagankiem, w polu data i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa podtrzymywana przez dwóch dzikich ludzi i napis w otoku, Welter 585, śl..
III-
VF-
300 zł
240 zł
talar 1623, Aw: Dziki człowiek, w otoku napis i data, heraldyczne lilie i litery HL, Rw: Ozdobna t..
969 Braunschweig-Wolfenbüttel / Friedrich Ulrich 1613-1634
talar 1623, Aw: Dziki człowiek, w otoku napis i data, heraldyczne lilie i litery HL, Rw: Ozdobna tarcza herbowa i na- pis w otoku, Welter 1057A, Dav.6306
450 zł
540 zł
talar 1755, Aw: Święty Andrzej z krzyżem, w otoku napis, Rw: Ukoronowane herby i napis w otoku, We..
970 Braunschweig-Lüneburg / Georg II 1727-1760
talar 1755, Aw: Święty Andrzej z krzyżem, w otoku napis, Rw: Ukoronowane herby i napis w otoku, Welter 2558, Dav.2089
450 zł
370 zł
fenig jednostronny bez daty (około 1700 r), Herb miasta, de Mey 1, miedź
971 NIEMCY / Buchhorn- miasto
50 zł
40 zł
ćwierćtalar bez daty, Aw: Stojący Wielki Mistrz i napis, Rw: Rycerz na koniu w stroju turniejowym ..
972 Deutscher Orden / Maksymilian I 1590-1618
ćwierćtalar bez daty, Aw: Stojący Wielki Mistrz i napis, Rw: Rycerz na koniu w stroju turniejowym i w otoku szesnaście tarcz herbowych, Neumann 111
400 zł
370 zł
973 NIEMCY / Hameln- miasto
grosz 1606, Aw: Herb miasta na tle kościoła i napis, Rw: Jabłko cesarskie z liczbą 24, po bokach data i napis w oto- ku, H.Kavelage V. Schrock 92b/c
60 zł
48 zł