Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
3 krajcary 1613, Aw: Popiersie i napis .A.W.D:G.I.S(3)T.E.M.G.D., Rw: Orzeł nad tarczą herbową, po.. 3 krajcary 1613, Aw: Popiersie i napis .A.W.D:G.I.S(3)T.E.M.G.D., Rw: Orzeł nad tarczą herbową, po..
747 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
3 krajcary 1613, Aw: Popiersie i napis .A.W.D:G.I.S(3)T.E.M.G.D., Rw: Orzeł nad tarczą herbową, po bokach litery D - R, w otoku napis GROS.AR. - III.CRV 613 i znak me..
250 zł
310 zł
trojak 1591, Aw: Popiersie i napis .ADA.W.DG.TESCH.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej ..
748 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1591, Aw: Popiersie i napis .ADA.W.DG.TESCH.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS - ARG./TRIP:DVCIS/TESC znak menniczy HINI/ rozetka NSIS r..
400 zł
320 zł
trojak 1592, Aw: Popiersie i napis ADA.W.D.G.TESSI.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej ..
749 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1592, Aw: Popiersie i napis ADA.W.D.G.TESSI.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS - ARG/TRIP.DVCIS/TESSINEN./ krzyżyk z kulek SIS krzyżyk z..
800 zł
1 100 zł
trojak 1592, j.w., odmiana napisu na awersie .ADA.W.D.G.D.TES.ET.MAI.GLO., F.u.S. 2981. trojak 1592, j.w., odmiana napisu na awersie .ADA.W.D.G.D.TES.ET.MAI.GLO., F.u.S. 2981.
750 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1592, j.w., odmiana napisu na awersie .ADA.W.D.G.D.TES.ET.MAI.GLO., F.u.S. 2981.
800 zł
1 650 zł
trojak 1592, Aw: Popiersie i napis ADA.W.D.G.D.TESCH.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniże.. trojak 1592, Aw: Popiersie i napis ADA.W.D.G.D.TESCH.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniże..
751 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1592, Aw: Popiersie i napis ADA.W.D.G.D.TESCH.ET.MAI.GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS - ARG./TRIP DVCIS./TESSNEN/SIS/ znak menniczy w tarczy ..
1 000 zł
2 250 zł
trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADA.WE.D.G.DVX.TES ET.MA.GLO., Rw: Orzeł, po bokach data, poniż..
752 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADA.WE.D.G.DVX.TES ET.MA.GLO., Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSINE/.* znak menniczy *., F.u.S. 2984.
600 zł
720 zł
trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&MAGLO, Rw: j.w., napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSIN/ +.. trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&MAGLO, Rw: j.w., napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSIN/ +..
753 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&MAGLO, Rw: j.w., napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSIN/ + znak menniczy +, F.u.S. 2984.
600 zł
1 100 zł
trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADA.WE.DGDVX.TES&GLO, Rw: j.w., napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSIN/.. trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADA.WE.DGDVX.TES&GLO, Rw: j.w., napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSIN/..
754 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1596, Aw: Popiersie i napis ADA.WE.DGDVX.TES&GLO, Rw: j.w., napis GROS.ARG/TRIP.DVC/TESSIN/ .+ znak menniczy +., F.u.S. 2984.
600 zł
620 zł
trojak 1597, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS.. trojak 1597, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS..
755 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1597, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&GLO, Rw: Orzeł, po bokach data, poniżej napis GROS.ARG/ TRIP.DVC/TESSIN/. znak menniczy . , F.u.S. 2987.
700 zł
820 zł
trojak 1597, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&MAGLO, Rw: j.w., F.u.S. 2987. trojak 1597, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&MAGLO, Rw: j.w., F.u.S. 2987.
756 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
trojak 1597, Aw: Popiersie i napis ADAWDGDVXTES&MAGLO, Rw: j.w., F.u.S. 2987.
600 zł
800 zł
757 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
talar 1609, Aw: Półpostać, w otoku napis, Rw: Orzeł w koronie, w otoku napis i data, F.u.S. 3007, Dav. 7807, piękny stan zachowania - rzadki.
8 000 zł
10 500 zł
dwutalar 1609, Aw: Półpostać i napis w otoku, Rw: Orzeł w koronie, w otoku napis i data, F.u.S. 30..
758 Adam Wacław 1579-1617 / monety wybite w Cieszynie
dwutalar 1609, Aw: Półpostać i napis w otoku, Rw: Orzeł w koronie, w otoku napis i data, F.u.S. 3006, Dav.7806, wyśmienicie zachowany ze starą patyną, bardzo rzadki.
18 000 zł
18 100 zł