Aukcja 15 / 1243
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
E. Mrowiński- Monety Rygi, 246 str., 36 tablic, ilustracje, tabele i mapy w tekście, Warszawa 1986, oprawa półskórek ze złoceniami
Numer: | 1243 |
Opis: | E. Mrowiński- Monety Rygi, 246 str., 36 tablic, ilustracje, tabele i mapy w tekście, Warszawa 1986, oprawa półskórek ze złoceniami |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 180 zł |
Cena wywoławcza: | 144 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1288