Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  LITERATURA
1093 J. Smolik- Prazske grose a jejich dili 1300-1547, Praga 1971, twarda oprawa z obwolutą
30 zł
60 zł
1094 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawnieszych do roku 1300, 386 str, 36 tablic, Warszawa 1847; oprawa półskórek z wypukłymi zwięzami i złoceniami
500 zł
400 zł
1095 J. Strzałkowski- Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965, 132 str, Warszawa 1982, oprawa półskórek ze złoceniami
90 zł
1096 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1894 nr 1-4, 1895 nr 1-3 brak nr 4, + sprawozdania za lata 1892-1895
80 zł
110 zł
1097 Wiadomości Numizmatyczno- Archeologiczne 1928-1929, 164 str. Kraków 1930, oprawa kartonowa
70 zł
350 zł
1098 Wiadomości Numizmatyczne- Archeologiczne 1937, 158 str., Kraków 1938, oprawa kartonowa
70 zł
1099 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, roczniki za lata 1940-1948, 165 str., ilustracje w tekście, Kraków 1949, oprawa półskórek ze złoceniami
120 zł
1100 Zapiski Numizmatyczne tomy II i III do czerwca 1928, Lwów 1926-1928, twarda oprawa
100 zł
200 zł