Aukcja 14 / 778

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997

jeden dzień ciągły nieokreślonego majątku, jednostronna wydłużona blaszka z girlandami kwiatów, u dołu kłosy a w środku napis CIĄGŁY, kontrasygnatura HM, miedź, 25x18mm, Sikorski -, bardzo rzadka moneta, ładna stara patyna.

Numer: 778
Opis: jeden dzień ciągły nieokreślonego majątku, jednostronna wydłużona blaszka z girlandami kwiatów, u dołu kłosy a w środku napis CIĄGŁY, kontrasygnatura HM, miedź, 25x18mm, Sikorski -, bardzo rzadka moneta, ładna stara patyna.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 22-11-1997
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 620 zł
Ilość odsłon: 1543