Aukcja 14 / 1089

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  LITERATURA

E. Raczyński- Gabinet medalów polskich, tomy I, II i III , 1095 str., 743 ilustracje, Wrocław 1838 i Poznań 1841, w tomie III karta tytułowa odbita na kserografie, drobne ślady zalania, jednolita piękna oprawa w czerwony półskórek z etui na każdy tom

Numer: 1089
Opis: E. Raczyński- Gabinet medalów polskich, tomy I, II i III , 1095 str., 743 ilustracje, Wrocław 1838 i Poznań 1841, w tomie III karta tytułowa odbita na kserografie, drobne ślady zalania, jednolita piękna oprawa w czerwony półskórek z etui na każdy tom
Stan: ,
Data sprzedaży: 22-11-1997
Cena szacunkowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 1 680 zł
Cena wylicytowana: 2 150 zł
Ilość odsłon: 1198