Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MONETY OBCE
893 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1836, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1539,Mich.204
175 zł
220 zł
894 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtinnik 1845, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1604, Mich.487
100 zł
895 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtinnik 1847, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1621, Mich.521
60 zł
50 zł
896 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtinnik 1848, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1629, Mich.536
60 zł
897 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtinnik 1850, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1642, Mich.569
80 zł
898 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtinnik 1852, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1655, Mich.609
150 zł
120 zł
899 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtinnik 1853, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1666, Mich 628
70 zł
900 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1829, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, poniżej data, Rw: W wieńcu nominał, Uzdenikow 1498, Mich.51
40 zł
901 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1849, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1636,Mich.551
30 zł
902 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1851, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1649, Mich.590
30 zł
903 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1852, Petersburg ŹA, j.w., Uzdenikow 1655, Mich.610
50 zł
904 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1853, Petersburg H-I, j.w., Uzdenikow 1667, Mich.629
40 zł
905 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1854, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1675, Mich.648, patyna
50 zł
906 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1855, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1683, Mich.667
40 zł
907 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 kopiejek 1826, 1827, 1831, Aw: Orzeł dwugłowy, poniżej data, Rw: Nominał w wieńcu, Uzdenikow 1477, 1488,1513, Mich.6, 21, 91, razem 3 sztuki
II/III
EF/VF
100 zł
908 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 kopiejek 1845, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1618, Mich.491
50 zł
140 zł
909 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
1 kopiejka srebrem 1846 CM, Aw: Monogram, Rw: Nominał i data, Uzdenikow 3391, Mich.515
30 zł
910 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
1/2 kopiejki srebrem 1841 E.M, i 1841 CПM., Aw: Monogram i data, Rw: Nominał i data, Uzdenikow 3343, 3342, Mich.380, 386, razem 2 sztuki
40 zł
911 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
1/4 kopiejki srebrem 1841 CПM, 1841 CПM, 1842 EM, Aw: Monogram , Rw: Nominał i data, Uzdenikow 3328,3345, 3361, Mich.352, 387, 415, razem 3 sztuki
II/III
EF/VF
50 zł
40 zł
912 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połuszki 1851 EM, 1853 EM, 1854 EM, 1856 EM (Aleksander II), Aw: Monogram, Rw: Pod koroną nominał i data,Uzdenikow 3436, 3460, 3469, 3501, Mich.606, 644, 660, 31
II/III
EF/VF
50 zł
40 zł