Aukcja 13 / 737

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  NIEMCY

medal autorstwa Lauera wybity z okazji 80 rocznicy urodzin feldmarszałka Hindenburga, Aw: Popiersie Hindenburgai napis: REICHSPRASIDENT von HINDENBURG 80 GEBURTSTAG 2.OKT.1927, Rw: Orzeł państwowy, pobokach daty 1847-1927, srebro (punca 990 na rancie) 33.5 mm, 14.72 g., patyna

Numer: 737
Opis: NIEMCY. medal autorstwa Lauera wybity z okazji 80 rocznicy urodzin feldmarszałka Hindenburga, Aw: Popiersie Hindenburgai napis: REICHSPRASIDENT von HINDENBURG 80 GEBURTSTAG 2.OKT.1927, Rw: Orzeł państwowy, pobokach daty 1847-1927, srebro (punca 990 na rancie) 33.5 mm, 14.72 g., patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena wylicytowana: 50 zł
Ilość odsłon: 985