Aukcja 13 / 732

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  GRECJA

medal dla uczestników zawodów między olimpijskich w Atenach wybity w 1906 r., sygnowany W. PITTNER I M.AYTPA™, Aw: Siedząca postać kobieca na tle płomieni i Feniks, z boku napis, Rw: Napis w wieńcu, Slg Eberh.116,brąz srebrzony 50 mm, 59.08 g.

Numer: 732
Opis: GRECJA. medal dla uczestników zawodów między olimpijskich w Atenach wybity w 1906 r., sygnowany W. PITTNER I M.AYTPA™, Aw: Siedząca postać kobieca na tle płomieni i Feniks, z boku napis, Rw: Napis w wieńcu, Slg Eberh.116,brąz srebrzony 50 mm, 59.08 g.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 540 zł
Ilość odsłon: 1004