Aukcja 13 / 726

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany JA (Anna Jarnuszkiewicz) wybity w 1971 r. upamiętniający odbudowę Zamku Królewskiego, Aw:Widok płonącej wieży Zamku na tle daty 1939, Rw: Na tle orła napis: ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO1971, srebro puncowane, 55 x 55 mm, 166.53 g., ozdobne drewniane pudełko

Numer: 726
Opis: POLSKA. medal sygnowany JA (Anna Jarnuszkiewicz) wybity w 1971 r. upamiętniający odbudowę Zamku Królewskiego, Aw:Widok płonącej wieży Zamku na tle daty 1939, Rw: Na tle orła napis: ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO1971, srebro puncowane, 55 x 55 mm, 166.53 g., ozdobne drewniane pudełko
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 902