Aukcja 13 / 703
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
medal ze świty królewskiej, sygnowany H (Jan Filip Holzhaeusser)- Władysław Jagiełło, Aw: Popiersie króla i napis,Rw: Napis w siedemnastu rzędach, H-Cz.3424 R2, Racz.602, srebro 45 mm, 42.27 g., patyna
Numer: | 703 |
Opis: | POLSKA. medal ze świty królewskiej, sygnowany H (Jan Filip Holzhaeusser)- Władysław Jagiełło, Aw: Popiersie króla i napis,Rw: Napis w siedemnastu rzędach, H-Cz.3424 R2, Racz.602, srebro 45 mm, 42.27 g., patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 1 400 zł |
Cena wywoławcza: | 1 120 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1367