Aukcja 13 / 701

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany I P HOLZHAEUSSER F wybity w 1777 roku na zlecenie Stefana Rieule, dyrektora królewskichbudowli i manufaktur dla upamiętnienia wprowadzenia do szkół publicznych nauki o rolnictwie, Aw: Głowa króla, Rw:Wieniec dębowy i napis w czternastu rzędach, H-Cz.3197 R4, Racz.526, srebro 60 mm, 109.70 g., uderzenia na rancie

Numer: 701
Opis: POLSKA. medal sygnowany I P HOLZHAEUSSER F wybity w 1777 roku na zlecenie Stefana Rieule, dyrektora królewskichbudowli i manufaktur dla upamiętnienia wprowadzenia do szkół publicznych nauki o rolnictwie, Aw: Głowa króla, Rw:Wieniec dębowy i napis w czternastu rzędach, H-Cz.3197 R4, Racz.526, srebro 60 mm, 109.70 g., uderzenia na rancie;patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 650 zł
Ilość odsłon: 1260