Aukcja 13 / 693
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
medal niesygnowany, wybity w 1754 r. w Toruniu z okazji 300 rocznicy powrotu Prus Królewskich do Polski, Aw:Wielki Mistrz Zakonu z orszakiem na tle Zamku Malborskiego i wokół napis, Rw: Panorama Torunia z wysadzonymeksplozją zamkiem krzyżackim i napis wokół, H-Cz.2855 R2, srebro 51 mm, 47.79 g., piękne stare złocenie ogniowe
Numer: | 693 |
Opis: | POLSKA. medal niesygnowany, wybity w 1754 r. w Toruniu z okazji 300 rocznicy powrotu Prus Królewskich do Polski, Aw:Wielki Mistrz Zakonu z orszakiem na tle Zamku Malborskiego i wokół napis, Rw: Panorama Torunia z wysadzonymeksplozją zamkiem krzyżackim i napis wokół, H-Cz.2855 R2, srebro 51 mm, 47.79 g., piękne stare złocenie ogniowe;patyna |
Stan: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 24-05-1997 |
Cena szacunkowa: | 1 800 zł |
Cena wywoławcza: | 1 440 zł |
Cena wylicytowana: | 2 300 zł |
Ilość odsłon: 1410