Aukcja 13 / 691
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
medal wagi 2 talarów sygnowany MO (Martin Heinrich Omeis- medalier drezdeński) wybity w 1697 r. z okazjikoronacji Augusta II Sasa, Aw: Popiersie króla w ozdobnej zbroi i napis, Rw: Okrągła tarcza herbowa Polski i Litwy
Numer: | 691 |
Opis: | POLSKA. medal wagi 2 talarów sygnowany MO (Martin Heinrich Omeis- medalier drezdeński) wybity w 1697 r. z okazjikoronacji Augusta II Sasa, Aw: Popiersie króla w ozdobnej zbroi i napis, Rw: Okrągła tarcza herbowa Polski i Litwy; naniej tarcza saska; po bokach gałązki palmowe i napis wokół, H-Cz.2591 R2, srebro 44 mm, 57.88 g., patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 24-05-1997 |
Cena szacunkowa: | 2 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 000 zł |
Cena wylicytowana: | 2 000 zł |
Ilość odsłon: 1414