Aukcja 11 / 805

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MONETY OBCE  ROSJA  Elżbieta 1741-1762

dieńga 1753, j.w., Mich.201, Uzdenikow 2481, ładny stan zachowania

Numer: 805
Opis: ROSJA / Elżbieta 1741-1762. dieńga 1753, j.w., Mich.201, Uzdenikow 2481, ładny stan zachowania
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 40 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 969