Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
1189 | E. Raczyński- Gabinet medalów polskich, tom II, 397 str., ilustracje w tekście, Wrocław 1838, twarda oprawa |
600 zł 650 zł
1190 | R. Rybarski- Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, 540 str., Warszawa 1939, oprawa kartonowa | 80 zł | |
1191 | H. von Saurma-Jeltsch- Die Saurmasche Münzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge, Berlin 1892, 151 str., 104 tablice, przedruk Berlin 1986, duży f.. | 100 zł | |
1192 | H. von Saurma-Jeltsch- Schlesische Münzen und Medaillen, Wrocław 1883, 79 str., 55 tablic, przedruk Ołomuniec 1991, twarda oprawa z obwolutą |
50 zł 40 zł
1193 | M. Stahr- Medale Wazów w Polsce 1587-1668, 247 str., ilustracje w tekście, Ossolineum 1990, twarda oprawa |
70 zł 56 zł
1194 | F.W.A. Schlickeysen, R. Pallmann- Erklärung des Abkürzungen auf Münzen der neueren Zeit, 563 str., przedruk Berlin 1981,twarda oprawa z obwolutą, bardzo ciekawy podrę.. | 90 zł | |
1195 | D. Sear- Greek Coins and Their Values, tom I Europa, 316 str. ilustracje w tekście, London 1978, twarda oprawa | 150 zł | |
1196 | D. Sear- Greek Coins and Their Values, tom II Azja i Afryka, 445 str, ilustracje w tekście, London 1979, twarda oprawaz obwolutą | 150 zł | |
1197 | K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 340 + 44 str. 20 tablic (odbitka kserograficzna),Warszawa 1847, twarda oprawa | 220 zł | |
1198 | Warwick Wroth- Western and Provincial Byzantine Coins of the Vandals, Ostrogoths and Lombards and of the Empires ofThessalonica, Nicea and Trebizond, 344 str., 42 tab.. | 200 zł | |
1199 | St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, 225 str., 19 tablic, Kraków 1884, oprawa półskórek zezłoceniami | 200 zł | |
1200 | A. Więcek- Sebastian Dadler medalier gdański XVII wieku, 147 str., 54 tablice, Gdańsk 1962, duży format, najbardziejposzukiwana monografia S. Dadlera, oprawa kartonow.. |
180 zł 310 zł