Aukcja 10 / 1199

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, 225 str., 19 tablic, Kraków 1884, oprawa półskórek zezłoceniami

Numer: 1199
Opis: St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, 225 str., 19 tablic, Kraków 1884, oprawa półskórek zezłoceniami
Stan: ,
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 340