Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
947 | ROSJA medal w formie rubla- Dymitr Samozwaniec, Aw: Popiersie Dymitra Iwanowicza, wokół napis, Rw: Orzeł dwugłowy,wokół napis, Reichel 570, srebro lane 22.20 g., pierwsze e.. |
III VF |
1 000 zł 800 zł
948 | ROSJA Piotr I 1689-1725, rubel 1704, Aw: Popiersie, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis i data, Uzdenikow453 |
1 000 zł 2 050 zł
949 | ROSJA rubel 1705, Aw: Popiersie, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis i data, Dav. 1642, Uzdenikow 470,wyśmienity stan zachowania |
II+ EF+ |
2 000 zł 4 300 zł
950 | ROSJA rubel 1723, Moskwa, Uzdenikow 582 |
400 zł 500 zł
951 | ROSJA kopiejka 1707, BK, Uzdenikow 2242, moneta rzadka w tym stanie zachowania |
II- EF- |
80 zł 210 zł
952 | ROSJA Piotr II 1727-1730, rubel 1728, Uzdenikow 662 |
III VF |
400 zł 320 zł
953 | ROSJA Anna 1730-1740, rubel 1731, Petersburg, Uzdenikow 674 |
III VF |
280 zł 225 zł
954 | ROSJA Elżbieta 1741-1762, rubel 1754, IM Petersburg, Uzdenikow 835 |
II- EF- |
350 zł | |
955 | ROSJA Katarzyna II 1762-1796, rubel 1765 Ja.I, Petersburg, Uzdenikow 940, mennicza wada blachy |
400 zł | |
956 | ROSJA 5 kopiejek 1765 EM, Uzdenikow 2599 |
25 zł | |
957 | ROSJA 5 kopiejek 1882 KM, Uzdenikow 2696, wyjątkowo piękny stan zachowania, stara ciemna patyna, wyszczerbiony krążek |
I UNC |
150 zł | |
958 | ROSJA 5 kopiejek 1789, EM, Uzdenikow 2749, piękny stan zachowania |
I- UNC- |
80 zł | |
959 | ROSJA 5 kopiejek 1793 EM, Uzdenikow 2798, bardzo rzadka moneta przebita z 10-kopiejkówki |
III VF |
100 zł | |
960 | ROSJA kopiejka 1774 bita dla Syberii, Uzdenikow 4246 |
45 zł 36 zł
961 | ROSJA Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli 1839, Petersburg, Fr.138, Uzdenikow 208, ładna stara patyna |
I- UNC- |
380 zł 340 zł
962 | ROSJA 5 rubli 1848, Petersburg, Fr.138, Uzdenikow 220 |
II+ EF+ |
370 zł 320 zł
963 | ROSJA 3 ruble platynowe 1842, Petersburg, Fr.143, Uzdenikow 395, uszkodzenia w tle i na rancie |
III- VF- |
1 000 zł 800 zł
964 | ROSJA 20 kopiejek 1852, Petersburg, Uzdenikow 1659 |
15 zł 18 zł
965 | ROSJA Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek 1858, Petersburg, Uzdenikow 1708 |
II+ EF+ |
15 zł 12 zł
966 | ROSJA 25 kopiejek 1878, Petersburg, Uzdenikow 1897 |
II+ EF+ |
15 zł 12 zł