Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MONETY OBCE
952 ROSJA
Piotr II 1727-1730, rubel 1728, Uzdenikow 662
400 zł
320 zł
953 ROSJA
Anna 1730-1740, rubel 1731, Petersburg, Uzdenikow 674
280 zł
225 zł
954 ROSJA
Elżbieta 1741-1762, rubel 1754, IM Petersburg, Uzdenikow 835
350 zł
955 ROSJA
Katarzyna II 1762-1796, rubel 1765 Ja.I, Petersburg, Uzdenikow 940, mennicza wada blachy
400 zł
956 ROSJA
5 kopiejek 1765 EM, Uzdenikow 2599
25 zł
957 ROSJA
5 kopiejek 1882 KM, Uzdenikow 2696, wyjątkowo piękny stan zachowania, stara ciemna patyna, wyszczerbiony krążek
150 zł
958 ROSJA
5 kopiejek 1789, EM, Uzdenikow 2749, piękny stan zachowania
80 zł
959 ROSJA
5 kopiejek 1793 EM, Uzdenikow 2798, bardzo rzadka moneta przebita z 10-kopiejkówki
100 zł
960 ROSJA
kopiejka 1774 bita dla Syberii, Uzdenikow 4246
45 zł
36 zł
961 ROSJA
Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli 1839, Petersburg, Fr.138, Uzdenikow 208, ładna stara patyna
380 zł
340 zł
962 ROSJA
5 rubli 1848, Petersburg, Fr.138, Uzdenikow 220
370 zł
320 zł
963 ROSJA
3 ruble platynowe 1842, Petersburg, Fr.143, Uzdenikow 395, uszkodzenia w tle i na rancie
III-
VF-
1 000 zł
800 zł
964 ROSJA
20 kopiejek 1852, Petersburg, Uzdenikow 1659
15 zł
18 zł
965 ROSJA
Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek 1858, Petersburg, Uzdenikow 1708
15 zł
12 zł
966 ROSJA
25 kopiejek 1878, Petersburg, Uzdenikow 1897
15 zł
12 zł
967 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, rubel 1897 AG, Petersburg, Uzdenikow 2037
80 zł
968 ROSJA
rubel 1913, 300 Lat Domu Romanowych
80 zł
65 zł
969 ROSJA
15 kopiejek 1917 BC, Uzdenikow 2186, rzadkie
100 zł
970 SIEDMIOGRÓD
dukat 1586, Nagy Banya, Aw: Stojący król Stefan Batory i napis, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, Fr.71(3), zgięty
IV
F
900 zł
971 SZWECJA
dukat 1674, Sztokholm, Aw: Popiersie Karola XI i napis, Rw: Monogram podwójny pod korona, po bokach dwiekorony, niżej korona, data i litera D, napis w otoku, Fr.43(26..
10 000 zł