Aukcja 10 / 915

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  NIEMCY

owalny medal b.d. (1666), sygnowany I.B. (J. Buchheim), wybity z okazji zaślubin następcy tronu Jana Jerzego IIIz Anną Zofią, Aw: Popiersie Jana Jerzego III, księcia saskiego, Rw: Obelisk i napis: SURSUM- DEORSUM,Merseb.1178 (175-Mk), srebro 46 x 40.2 mm, 37.32 g., bardzo rzadki, gabinetowy stan zachowania

Numer: 915
Opis: owalny medal b.d. (1666), sygnowany I.B. (J. Buchheim), wybity z okazji zaślubin następcy tronu Jana Jerzego IIIz Anną Zofią, Aw: Popiersie Jana Jerzego III, księcia saskiego, Rw: Obelisk i napis: SURSUM- DEORSUM,Merseb.1178 (175-Mk), srebro 46 x 40.2 mm, 37.32 g., bardzo rzadki, gabinetowy stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 6 300 zł
Ilość odsłon: 538