Aukcja 10 / 916

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  NIEMCY

medal wybity z okazji zdobycia Stralsundu w 1678 roku przez Fryderyka Wilhelma, Aw: Popiersie księcia, poniżejsygnatura I.H. (Jan Höhn jun.), w otoku napis, Rw: Widok miasta Stralsundu, poniżej data zdobycia miasta, w otokunapis, Henckel 4040, Brockmann 235, srebro 44.5 mm. 33.74 g., bardzo rzadki, gabinetowy stan zachowania

Numer: 916
Opis: medal wybity z okazji zdobycia Stralsundu w 1678 roku przez Fryderyka Wilhelma, Aw: Popiersie księcia, poniżejsygnatura I.H. (Jan Höhn jun.), w otoku napis, Rw: Widok miasta Stralsundu, poniżej data zdobycia miasta, w otokunapis, Henckel 4040, Brockmann 235, srebro 44.5 mm. 33.74 g., bardzo rzadki, gabinetowy stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 9 300 zł
Ilość odsłon: 501