Aukcja 10 / 858

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal warcabowy sygnowany MB (Martin Brunner), Aw: Pędzący na koniu Stanisław Leszczyński, za nim oddziałwojska i wokół napis, Rw: Scena rodzajowa z lwem i kogutem, drewno 54.0 mm, 20.72 g., ładna stara patyna

Numer: 858
Opis: medal warcabowy sygnowany MB (Martin Brunner), Aw: Pędzący na koniu Stanisław Leszczyński, za nim oddziałwojska i wokół napis, Rw: Scena rodzajowa z lwem i kogutem, drewno 54.0 mm, 20.72 g., ładna stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 550 zł
Cena wywoławcza: 440 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1071