Aukcja 10 / 857
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
medal warcabowy sygnowany MB, pocz. XVIII w.,- Martin Brunner (medalier z Norymbergi 1659-1725), Aw:Popiersie króla Jana III Sobieskiego i napis, Rw: Scena koronacji Augusta II na króla Polski i napis, drewno, starapatyna, drobne wyłupanie drewna na rancie
Numer: | 857 |
Opis: | medal warcabowy sygnowany MB, pocz. XVIII w.,- Martin Brunner (medalier z Norymbergi 1659-1725), Aw:Popiersie króla Jana III Sobieskiego i napis, Rw: Scena koronacji Augusta II na króla Polski i napis, drewno, starapatyna, drobne wyłupanie drewna na rancie |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 18-11-1995 |
Cena szacunkowa: | 520 zł |
Cena wywoławcza: | 416 zł |
Cena wylicytowana: | 415 zł |
Ilość odsłon: 1219