Aukcja 10 / 856

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal warcabowy nie sygnowany, pocz. XVIII w. Norymberga, Aw: Scena przedstawiająca oblężenie Wiednia przezwojska tureckie, Rw: Scena batalistyczna z Bitwy Wiedeńskiej, drewno 58.0 mm, 20.28 g., ładna stara patyna,niewielkie pęknięcia drewna na rancie

Numer: 856
Opis: medal warcabowy nie sygnowany, pocz. XVIII w. Norymberga, Aw: Scena przedstawiająca oblężenie Wiednia przezwojska tureckie, Rw: Scena batalistyczna z Bitwy Wiedeńskiej, drewno 58.0 mm, 20.28 g., ładna stara patyna,niewielkie pęknięcia drewna na rancie
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 550 zł
Cena wywoławcza: 440 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1055