Aukcja 10 / 857

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal warcabowy sygnowany MB, pocz. XVIII w.,- Martin Brunner (medalier z Norymbergi 1659-1725), Aw:Popiersie króla Jana III Sobieskiego i napis, Rw: Scena koronacji Augusta II na króla Polski i napis, drewno, starapatyna, drobne wyłupanie drewna na rancie

Numer: 857
Opis: medal warcabowy sygnowany MB, pocz. XVIII w.,- Martin Brunner (medalier z Norymbergi 1659-1725), Aw:Popiersie króla Jana III Sobieskiego i napis, Rw: Scena koronacji Augusta II na króla Polski i napis, drewno, starapatyna, drobne wyłupanie drewna na rancie
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 416 zł
Cena wylicytowana: 415 zł
Ilość odsłon: 1094