Aukcja 10 / 1177

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 188 str., 20 tablic i dodatkowo ilustracje w tekście, Toruń 1961, oprawa półskórek,pieczątki własnościowe

Numer: 1177
Opis: M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 188 str., 20 tablic i dodatkowo ilustracje w tekście, Toruń 1961, oprawa półskórek,pieczątki własnościowe
Stan: ,
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 389