Aukcja 10 / 1176

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medalierską XVII w., 47 str., 8 tabl., Kraków 1925, twarda oprawa

Numer: 1176
Opis: M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medalierską XVII w., 47 str., 8 tabl., Kraków 1925, twarda oprawa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 40 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 396