Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1995

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:32:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1995

Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1995

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:32:20
Numer:
151708
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Jan Paweł II 1978-2005, 500 lirów, 1995, Rzym, Międzynarodowy Rok Kobiet
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 10.96 g, moneta w oryginalnym pudełku z certyfikatem
Literatura: KM Y 259

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 311

— Oferty —

18-01-2018 22:21:54 przez: 054853
1)  125 zł
18-01-2018 22:20:28 przez: 055166
2)  120 zł

« powrót do listy