Polska, denar, ok. 1185/90-1201

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:52:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, denar, ok. 1185/90-1201

Polska, denar, ok. 1185/90-1201

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:52:20
Numer:
140380
Opis: Polska - Bolesław Wysoki 1163-1201, denar, ok. 1185/90-1201, Wrocław, W 4 polach dwunitkowego krzyża napis wstecznie B-O-L-I / Dwie postacie stojące z chorągwią, po bokach S-?
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.32 g
Literatura: Such. 3c; Str. 174d

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 743

— Oferty —

18-01-2018 19:22:19 przez: 055419
1)  330 zł
18-01-2018 20:52:17 przez: 055023
2)  320 zł
18-01-2018 20:01:18 przez: 055166
3)  300 zł
18-01-2018 19:39:01 przez: 055094
4)  195 zł
18-01-2018 19:11:17 przez: 055500
5)  165 zł
18-01-2018 17:02:03 przez: 055457
6)  155 zł
18-01-2018 14:48:57 przez: 055487
7)  150 zł
11-01-2018 07:43:29 przez: 055042
8)  125 zł
08-01-2018 20:13:55 przez: 054811
9)  120 zł
09-01-2018 18:39:08 przez: 054938
10)  105 zł
09-01-2018 11:44:55 przez: 054900
11)  95 zł
08-01-2018 18:45:59 przez: 054827
12)  75 zł

« powrót do listy