Polska, szóstak, 1596

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:56:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:56:00
Numer:
151564
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1596, Malbork, małe popiersie króla
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1240 (R1)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 517

— Oferty —

18-01-2018 20:55:58 przez: 055423
1)  430 zł
18-01-2018 20:55:58 przez: 054863
2)  420 zł
18-01-2018 20:55:02 przez: 055181
3)  400 zł
18-01-2018 20:29:12 przez: 054879
4)  300 zł
18-01-2018 20:22:10 przez: 055150
5)  290 zł
18-01-2018 15:43:56 przez: 055172
6)  240 zł
17-01-2018 16:46:04 przez: 055411
7)  230 zł
14-01-2018 15:51:28 przez: 055042
8)  195 zł
14-01-2018 14:28:00 przez: 055187
9)  190 zł
11-01-2018 21:17:31 przez: 055145
10)  175 zł
10-01-2018 19:34:15 przez: 055012
11)  150 zł
09-01-2018 13:35:29 przez: 054921
12)  145 zł
09-01-2018 23:33:34 przez: 054962
13)  145 zł
08-01-2018 19:22:06 przez: 054834
14)  130 zł
08-01-2018 18:36:02 przez: 054823
15)  125 zł
08-01-2018 18:21:34 przez: 054822
16)  120 zł

« powrót do listy