Anglia, denar typu pyramids, ok. 1065-1066

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:37:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Anglia, denar typu pyramids, ok. 1065-1066

Anglia, denar typu pyramids, ok. 1065-1066

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:37:40
Numer:
151037
Opis: Anglia - Edward Wyznawca 1042-1066, denar typu pyramids, ok. 1065-1066, mennica Stafford, mincerz Godwine, Aw: Popiersie króla w prawo, przed nim berło, EADPARD REX; Rw: Krzyż dwunitkowy z piramidą w każdym kącie, GODPINE ON STAE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.25 g, bardzo rzadka mennica
Literatura: N. 831, S. 1184

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 31
Ilość odsłon: 665

— Oferty —

18-01-2018 14:50:47 przez: 055465
1)  2 000 zł
18-01-2018 20:30:32 przez: 054872
2)  1 950 zł
18-01-2018 20:26:31 przez: 054990
3)  1 850 zł
18-01-2018 14:12:56 przez: 055480
4)  1 450 zł
09-01-2018 22:00:37 przez: 054959
5)  1 000 zł
09-01-2018 11:36:00 przez: 054917
6)  800 zł
09-01-2018 11:36:55 przez: 054892
7)  500 zł
08-01-2018 21:42:36 przez: 054874
8)  370 zł
08-01-2018 19:08:31 przez: 054827
9)  360 zł

« powrót do listy