Polska, ort, 1679

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:12:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1679

Polska, ort, 1679

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:12:40
Numer:
151539
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, ort, 1679, Bydgoszcz, odmiana bez liter TLB, herb Leliwa w owalnym kartuszu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik
Literatura: Kop. 1993 (R), Shatalin J3 BD79-2 (R4), Tyszkiewicz 4 mk

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1326

— Oferty —

18-01-2018 21:12:37 przez: 055011
1)  700 zł
18-01-2018 21:09:14 przez: 055200
2)  680 zł
18-01-2018 20:29:27 przez: 055258
3)  560 zł
18-01-2018 20:54:24 przez: 054872
4)  500 zł
18-01-2018 18:34:13 przez: 055518
5)  360 zł
18-01-2018 14:10:34 przez: 055366
6)  350 zł
17-01-2018 20:47:01 przez: 055432
7)  320 zł
15-01-2018 23:40:54 przez: 055274
8)  310 zł
11-01-2018 22:28:27 przez: 055148
9)  300 zł
11-01-2018 21:25:02 przez: 055145
10)  290 zł
08-01-2018 20:56:16 przez: 054862
11)  280 zł
11-01-2018 20:53:45 przez: 055137
12)  270 zł
10-01-2018 22:17:16 przez: 054863
13)  250 zł
09-01-2018 23:47:12 przez: 054962
14)  230 zł
09-01-2018 20:45:26 przez: 054951
15)  210 zł
08-01-2018 22:02:53 przez: 054812
16)  195 zł
08-01-2018 21:09:17 przez: 054867
17)  185 zł

« powrót do listy