Polska, szóstak, 1666

Polska, szóstak, 1666

Polska, szóstak, 1666

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:11:20
151973
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szóstak, 1666, Wilno, wariant z napisem IOA CASI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie tła za postacią króla, ale ładna moneta jak na ten typ
Literatura: Ivanauskas 7JK15-3, Kop. 3623 (R1)

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 729

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 650 zł
4)  600 zł
5)  440 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  230 zł
10)  195 zł
11)  185 zł