Rosja, 5 kopiejek, 1757 СПБ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:24:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 kopiejek, 1757 СПБ

Rosja, 5 kopiejek, 1757 СПБ

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:24:00
Numer:
151996
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, 5 kopiejek, 1757 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne
Literatura: Bitkin 342, Diakov 442

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 677

— Oferty —

18-01-2018 22:23:49 przez: 054998
1)  200 zł
18-01-2018 22:23:17 przez: 054868
2)  195 zł
18-01-2018 22:22:45 przez: 055166
3)  165 zł
18-01-2018 22:03:27 przez: 055150
4)  145 zł
18-01-2018 16:16:58 przez: 054852
5)  115 zł
16-01-2018 21:08:49 przez: 055349
6)  105 zł
08-01-2018 21:01:11 przez: 054857
7)  65 zł

« powrót do listy