Niemcy, 3 marki, 1909 A
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:22:20
zakończona
Niemcy, 3 marki, 1909 A
Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 22:22:20
Numer: |
151455
|
Opis: |
Niemcy - Schwarzburg-Sondershausen - Karol Günther 1880-1909, 3 marki, 1909 A, Berlin, emisja pośmiertna |
Stan zachowania: |
II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
rzadkie i ładne |
Literatura: |
AKS 46, Jaeger 170 |
Aukcja
Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 206
— Oferty —
18-01-2018 22:22:18 przez: 054866
1) 450 zł
18-01-2018 00:53:35 przez: 054860
2) 440 zł
15-01-2018 23:19:28 przez: 055152
3) 410 zł
17-01-2018 01:46:42 przez: 055369
4) 300 zł
12-01-2018 12:12:23 przez: 054825
5) 280 zł
08-01-2018 23:02:15 przez: 054837
6) 260 zł
11-01-2018 23:04:41 przez: 055148
7) 200 zł
09-01-2018 14:07:26 przez: 054921
8) 190 zł
09-01-2018 03:02:15 przez: 054897
9) 180 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |