Niemcy, 3 marki pośmiertne, 1911 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:22:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki pośmiertne, 1911 A

Niemcy, 3 marki pośmiertne, 1911 A

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:22:00
Numer:
151352
Opis: Niemcy - Schaumburg-Lippe - Jerzy 1893-1911, 3 marki pośmiertne, 1911 A, Berlin
Stan zachowania: II/I-,
Dodatkowe informacje: awers czyszczony
Literatura: AKS 24, Jaeger 166

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 194

— Oferty —

18-01-2018 18:43:22 przez: 055515
1)  540 zł
18-01-2018 22:21:50 przez: 054872
2)  520 zł
18-01-2018 16:35:54 przez: 054921
3)  430 zł
18-01-2018 00:57:49 przez: 054860
4)  420 zł
15-01-2018 23:20:10 przez: 055152
5)  380 zł
08-01-2018 23:01:00 przez: 054837
6)  360 zł
11-01-2018 23:03:49 przez: 055148
7)  320 zł
09-01-2018 03:00:49 przez: 054897
8)  280 zł

« powrót do listy