Niemcy, 3 marki, 1913 D

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:21:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki, 1913 D

Niemcy, 3 marki, 1913 D

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:21:40
Numer:
151394
Opis: Niemcy - Saksonia-Meiningen - Jerzy II 1866-1914, 3 marki, 1913 D, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 230, Jaeger 152

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 163

— Oferty —

18-01-2018 18:44:20 przez: 055515
1)  580 zł
18-01-2018 22:21:10 przez: 054872
2)  560 zł
18-01-2018 16:35:30 przez: 054921
3)  520 zł
17-01-2018 01:47:20 przez: 055369
4)  500 zł
11-01-2018 23:02:09 przez: 055148
5)  490 zł
10-01-2018 23:46:15 przez: 054925
6)  480 zł
10-01-2018 21:22:56 przez: 055024
7)  470 zł
08-01-2018 22:59:38 przez: 054837
8)  310 zł

« powrót do listy