Niemcy, 3 marki, 1908 D

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:21:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki, 1908 D

Niemcy, 3 marki, 1908 D

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:21:20
Numer:
151395
Opis: Niemcy - Saksonia-Meiningen - Jerzy II 1866-1914, 3 marki, 1908 D, Monachium
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 230, Jaeger 152

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 199

— Oferty —

18-01-2018 22:21:17 przez: 054925
1)  620 zł
18-01-2018 21:57:30 przez: 055515
2)  600 zł
18-01-2018 22:20:55 przez: 054872
3)  580 zł
18-01-2018 16:35:13 przez: 054921
4)  500 zł
17-01-2018 01:47:34 przez: 055369
5)  490 zł
10-01-2018 21:23:43 przez: 055024
6)  470 zł
11-01-2018 22:59:37 przez: 055148
7)  400 zł
11-01-2018 22:02:29 przez: 055143
8)  380 zł
08-01-2018 22:58:48 przez: 054837
9)  360 zł
09-01-2018 02:59:29 przez: 054897
10)  230 zł
08-01-2018 19:46:22 przez: 054839
11)  210 zł

« powrót do listy