Niemcy, 3 marki, 1913 E

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:20:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki, 1913 E

Niemcy, 3 marki, 1913 E

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:20:40
Numer:
151427
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 3 marki, 1913 E, Muldenhütten
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 312

— Oferty —

18-01-2018 21:30:12 przez: 055543
1)  85 zł
18-01-2018 20:17:10 przez: 055404
2)  80 zł
11-01-2018 01:10:42 przez: 054989
3)  65 zł
09-01-2018 17:10:25 przez: 054931
4)  55 zł

« powrót do listy